Mimar Sinan Hamamı - Çekmeköy

Mimar Sinan Hamamı

Mimar Sinan Hamamı Hakkında

Mimar Sinan Hamamı’na ziyaretiniz öncesinde aşağıdaki birkaç küçük hatırlatmanın sizlere yardımcı olacağını umuyoruz. Daha detaylı bilgi talepleriniz ya da sorularınız için 0535 585 45 10 numaralı telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Sizlere daha konforlu ve eksiksiz bir hizmet sunabilmemiz için hamama gelmeden önce rezervasyon yaptırmanızı önemle rica ederiz.

Hamamda ihtiyaç duyabileceğiniz peştamal, terlik, havlu, şampuan gibi malzemeler tarafımızdan temin edilecek olup, misafirlerimizin yedek iç çamaşırı ve/veya bikini/mayo getirmesi önerilir.

Hamamın içinde tümüyle çıplak kalınmasına izin verilmediğini hatırlatırız, belden aşağısının size sağlanan peştamal ile örtülmesi gerektiğini belirtmek isteriz.

Hamamda sağlanan her türlü malzeme sadece hamam içi kullanıma yönelikdir.

Hijyen kurallarımız gereğince, kese hizmetimiz göbek taşında değil, kurnalarda yapılmaktadır ve ıslak zeminler dâhilinde yiyecek ve içecek servisimiz yoktur.

Geleneksel Hamam Ritüel’i masaj uygulaması içermez, klasik yağlı masaj hizmeti almak isteyen misafirlerimizin bu isteklerini belirterek rezervasyon yaptırmasını önemle rica ederiz. Masaj servisimiz, özel masaj odalarımızda profesyonel terapistlerimiz tarafından sunulmaktadır.

Değerli eşyalarınızı, sizlere verilen kilitli odalarda muhafaza etmenizi önemle rica ederiz.

Hamam deneyiminiz sonrasında, camegahta vakit geçirip dinlenebilir, arzu ederseniz cafemizin sizler için özenle hazırlanmış meyve ve çerez tabaklarından limonata ,sıkma portakal suyu, atom, detox suları, çay ve kahve çeşitlerimizin tadına ücretsiz olarak bakabilirsiniz.

Hamamda geçirdiğiniz süreci doyasıya yaşarken, tüm misafirlerimizin bu sessiz ve huzurlu ortamdan faydalanabilmesi ve keyif alması için içeride yüksek ses ve gürültüden kaçınmanızı rica ederiz.

Cildiniz vücudunuzun en büyük organıdır ve nefes alma özelliğine sahiptir. Bu yüzden cildinize özen göstermeyi ve hamam deneyiminizin keyfini çıkarmayı ihmal etmeyin.

Eğer güneş yanığı ya da cilt zedelenmesi gibi sorunlar yaşıyorsanız hamama girmemenizi önerir, herhangi bir ilaç tedavisi görüyorsanız hamamdaki sıcak ortamın sizi olumsuz yönde etkilemeyeceğinden emin olmanızı rica ederiz.